پروتزهای دندانی

آسیب دیدگی و پوسیدگی دندان از جمله عوامل شایع در از بین رفتن دندان هاست . می توان اجزای مصنوعی بدن را پروتز نامید منظور ازاین اصطلاح در دندان پزشکی همان دندان های مصنوعی است .این پروتز ها را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد .روکش های ساده که برای ترمیم و اصلاح عیوب یک دندان به کار رفته تا پروتز های کامل که می تواند یک جایگزین برای تمامی دندان ها باشد.

انواع ایمپلنت

ایمپلنت دندان نوعی پایه تیتانیومی سازگار با سلول های بدن است. از ایمپلنت های دندانی به عنوان جایگزینی مناسب و دائمی به جای یک یا چند دندان از دست رفته استفاده می شود. پس از قراردادن ایمپلنت توسط دندانپزشک در داخل استخوان فک، با استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح ایمپلنت، استخوان فک به ایمپلنت جوش می خورد. فرآیند جوش خوردن معمولا 3 تا 4 ماه طول کشیده، سپس قسمت تاج و روکش دندان ساخته شده و بر روی پایه قرار می گیرد.

طراحی لبخند

طراحی لبخند مجموعه ی درمان هایی است که روی دندان ها یا لثه صورت می گیرد ،تا لبخند دلنشین ایجاد گردد. این درمان ها شامل لمینیت های سرامیکی، ونیر های کامپوزیتی ، بلیچینگ (سفید کردن دندان)، روکش های سرامیکی برای دندان های به شدت تخریب شده، روش دیگر ارتودنسی است که بیشتر برای دندان های سالم تجویز می گردد.

سایر خدمات دندانپزشکی

جرم گیری و بروساژ فک، کشیدن دندان‌ ها، کشیدن دندان عقل و ترمیم آن‌ ها، عصب کشی و ... شامل خدمات عمومی دندان پزشکی می شود.

دکتر سید محمد باقر موسوی شوشتری

دارای فلوشیپ ایمپلنت از دانشگاه مونستر آلمان

ورود به فروشگاه اینترنتی
محصولات بهداشت دهان و دندان

روزهای زوج: 77161676-021 روزهای فرد: 26850450-021